menu

50 lat minęło

12 stycznia 2018r. w szkolnej świetlicy odbyło się spotkanie z byłymi pracownikami naszej szkoły.

Swoją obecnością zaszczyciły nas Pani Halina Kuśnierz – pierwszy dyrektor, Pani Barbara Apenit – następczyni dyrektor Kuśnierz – która została potem powołana na wicekuratora oświaty w Zielonej Górze, Pani Danuta Kwitowska – wieloletnia wicedyrektor, która funkcję tę pełniła przez osiemnaście lat oraz liczne grono emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu dzieci i nauczycieli. Z ogromną radością i wielkim wzruszeniem uczestnicy spotkania obejrzeli prezentację dokumentującą 50-letni dorobek naszej szkoły. Na wielu twarzach można było dostrzec niezwykłe emocje a nawet łzy wzruszenia, gdy prezentowane były archiwalne ujęcia i kroniki.

Dodatkową atrakcją tego niezwykłego spotkania była możliwość zapoznania się z nowoczesnym wyposażeniem, jakim dysponuje obecnie nasza szkoła. Nie brakowało pozytywnych opinii i podziwu dla zmian, jakie zaszły w szkole przez ostatnie lata.

Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze, a zaproszeni goście dzielili się swoimi wspomnieniami i szkolnymi anegdotami. Podziękowaniom ze strony emerytowanych pracowników za tak uroczo spędzony wieczór nie było końca.