Rusz głową

Po raz czwarty został zorganizowany konkurs matematyczny dla uczniów z klas I-III „Rusz głową”. W konkursie brali udział wszyscy uczniowie z klas młodszych. Konkurs przebiegał w trzech etapach. W pierwszym etapie brali udział wszyscy uczniowie z klasy, z których zostało wyłonionych 5  najlepszych osób przechodzących do drugiego etapu konkursu. Podczas drugiego etapu uczniowie wykonywali różne zadania matematyczne i logiczne. Do trzeciego etapu konkursu przeszły po trzy osoby z poszczególnych klas. Oto finaliści konkursu:

KLASA 1A

Lena Muszyńska

Zuzanna Poźniak

Nadia Wawryk

Wielki Finał Konkursu Matematycznego odbył się 8.03.2018 r. w świetlicy szkolnej. Organizatorzy przygotowali różne zadania matematyczne i logiczne dla zespołów. Zespoły musiały  wykazać się wiedzą matematyczną i umiejętnością pracy w zespole.

Nad poprawnością wykonanych zadań czuwali sędziowie;

pani wicedyrektor Beata Melińska i pani Ewa Chrystowicz -nauczyciel matematyki w klasach starszych.

Spośród klas pierwszych zwyciężyła klasa 1a. Rywalizację klas drugich wygrały dziewczynki z klasy 2a, a z trzecich  klasa 3b.

MISTRZAMI MATEMATYKI I LOGICZNEGO MYŚLENIA

w tym roku szkolnym zostali:

Wiktoria Gałka z klasy 1b,

Lilianna Rydwelska z klasy 2a

i Michał Adamski z klasy 3b.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na konkurs w przyszłym roku.

W imieniu organizatorów. Wioleta Koźlak