menu

Dary dla pacjentów Oddziału Dziecięcego w Nowej Soli

26 października część pluszaków, wszystkie książki oraz zabawki pochodzące z wrześniowej i październikowej zbiórki ogłoszonej przez Szkolny Klub Wolontariatu „Podaj Dalej” zostały zapakowane w sześć dużych kartonów i ozdobione kolorowym papierem. Tak przygotowane pakunki stały się prezentem dla małych pacjentów przebywających na Oddziale Dziecięcym przy Wielospecjalistycznym Szpitalu SPZOZ w Nowej Soli.

Dary przekazali wolontariusze – Michał i Wojtek z klasy 7b i Mikołaj z klasy 6a wraz z p. A. Kozdrowicz i p. A. Górnicką. Chłopcy mieli okazję poznać ordynatora Oddziału Dziecięcego, który pogratulował im wzorowej, empatycznej postawy, a także oprowadził po swoim miejscu pracy.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę. Cieszymy się z otrzymanych darów i tego, że mogliśmy przekazać je dalej. Wierzymy, że książki i zabawki umilą pobyt wszystkim pacjentom obdarowanego oddziału.