menu

Debiut aktorski przedszkolaków

W ubiegły czwartek (11 maja) grupa uczniów z oddziału przedszkolnego wzięła udział w konkursie „Małe Talenciaki” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14. Uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności w trzech kategoriach: recytacja wiersza, przedstawienie teatralne oraz taniec. Pięcioro naszych dzieci zaprezentowało fragment spektaklu, pt. „Magiczne pudło króla Bajdura”, który wspólnie z nimi przygotowała wychowawczyni, p. Dagmara Gruszecka.

Mali aktorzy wykazali się wielką odwagą i mimo tremy dzielnie wystąpili przed dużą publicznością oraz wymagającym jury.  Dla większości dzieci był to debiut aktorski, który można zaliczyć do udanych. Ich starania zostały nagrodzone i każdy uczeń otrzymał słodki poczęstunek i torbę prezentów.

W spektaklu zagrali: Julia Adamczak, Wiktoria Gałka, Hubert Gałka, Karol Czerwiński oraz Krystian Wabno.