Dobre wybory

15 maja odbyła się XIII edycja konkursu dla świetlic terapeutycznych pod hasłem DOBRE WYBORY.  Dzieci z grupy terapeutycznej MAŁGORZATKA   zaprosiły do wspólnej rywalizacji kolegów i koleżanki z zielonogórskich świetlic socjoterapeutycznych.Wszystkie drużyny podzielone były na dwie grupy: zespół uczniów z klas IV – VI biorących udział w konkurencjach dotyczących promocji zdrowia i wiedzy o profilaktyce uzależnień oraz zespół uczniów klas I – III startujących w konkurencjach sportowych.

Po zakończeniu rywalizacji komisja podsumowała punkty zdobyte przez uczniów i wręczyła nagrody. Tegoroczna, 13 edycja konkursu okazała  się szczęśliwa dla gospodarzy. Po bardzo wyrównanej walce uplasowaliśmy się na II miejscu. Wygrali wychowankowie ŚWIETLICY MARZEŃ. Na podium stanęły też dzieci z NIEZAPOMINAJEK. Najmniej punktów zdobyli podopieczni świetlicy ARKA.

Konkurs zrealizowany został przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Zielona Góra.

Organizatorzy:

Alina Walczak