menu

Dzień Edukacji Narodowej

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 12 października 2017 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Piosenką pt. „Nauczycielu jesteś mi naprawdę bliski” uroczystość rozpoczęły uczennice klasy 4c – Zuzanna Dybiec i Kinga Tkacz.

W tym szczególnym dniu wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły zostały wręczone kartki z życzeniami. Uczniowie życzyli nauczycielom:

Marzeń, które dają się urzeczywistnić,

szlachetnych pomysłów,

które podszeptuje serce,

cierpliwości i wytrwałości,

aby służba wychowankom

zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Podczas apelu uczniowie klasy 3b pod kierunkiem wychowawczyni pani Marzeny Januszewskiej zaprezentowali zabawną część artystyczną, a uczennice klasy 7c – Patrycja Kot i Zofia Ścigaj zaśpiewały przepiękny utwór pt. „Pięknie żyć”.

Podczas uroczystości przedstawiono również wszystkim uczniom nowych opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz członków Rady Samorządu Uczniowskiego.