Dzień otwarty

Niedawno w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty.

Tego dnia wszyscy w szkole oczekiwali dzieci, które chciałyby dołączyć do grona lisków.

O godzinie 17.00 w sali gimnastycznej kandydaci do klas pierwszych i zerówki wraz z Rodzicami obejrzeli przygotowaną część artystyczną, następnie udali się na spacer po szkole.

Zwiedzanie było przyjemne i przemyślane dzięki pomocy lisich przewodników  – uczniów klas starszych, którzy służyli pomocą.

Dzieci mogły zwiedzać poszczególne sale lekcyjne, poznać nauczycieli, wypróbować swoje umiejętności np. w doświadczeniach chemicznych czy też zagrać w edukacyjną grę językową na tablicy interaktywnej.

Każdy kto przybył w tym dniu do naszej szkoły, otrzymał upominek w postaci lisiej zakładki do książki i lisa z masy solnej zrobionego przez uczniów naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że zarówno osoby, które nas odwiedziły jak i te którym nie udało się do nas dotrzeć, niebawem dołączą do naszej szkoły.