menu

Fair play – razem na sportowo

11 maja 2017r. odwiedziła nas grupa 10 uczniów ze szkoły partnerskiej z Cottbus. Nasi goście wraz z uczniami klas 2e i 3c realizowali projekt: „Fair play – razem na sportowo”. Dzieci wzięły udział w zajęciach integracyjnych prowadzonych przez Panią Elżbietę Lisowską a po wspólnym obiedzie grupa udała się do Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bunkier” w Świdnicy. Uczniowie pod kierunkiem Pana Eliasza Madeja spędzali czas uczestnicząc wspólnie w poszczególnych atrakcjach: m.in.: strzelanie z łuku, paintball, balonowy dart, wspinaczka po ściance itp. Zabawa zakończyła się ogniskiem z pysznymi kiełbaskami. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone z imprezy a polscy uczniowie już cieszą się na myśl o wyjeździe do swoich nowych kolegów w przyszłym roku szkolnym. Realizacja projektu była współfinansowana ze środków Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży.