menu

Goście z Zespołu Szkół Specjalnych nr 1

8 listopada po raz drugi zaprosiliśmy do naszej szkoły grupę uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Zielonej Górze. Tym razem ugościła ich cała klasa 6a. Uczniowie wspólnie z zaproszonymi gośćmi spędzili czas, razem sadzili cebulki żonkili w ramach akcji „Pola nadziei”, a następnie wzięli udział w przygotowanych zajęciach integracyjnych. Miłym dodatkiem do spotkania był zdrowy poczęstunek. Wszyscy wyszli z tego spotkania bogatsi o jedno doświadczenie, z poczuciem dobrze spędzonego czasu.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy Szkolnego Klubu Wolontariatu „Podaj Dalej”, którego przedstawicielem była p. Anna Czechowska przy współpracy z wychowawcą klasy 6a, p. Anną Górnicką oraz p. Joanną Gaździewicz, a także przedstawicielem ZSS nr 1, p. Renatą Stelmaszczyk.