menu

Klasa 6c pomaga innym dzieciom

PODARUJ MISIA to wyjątkowa akcja charytatywna. Fundacja TVN „Nie jesteś sam”, Allegro oraz Rossman zachęcają do niesienia pomocy. Łącząc siły we wspólnym celu udaje się sprawić radość, pomóc potrzebującym dzieciom. Klasa 6c jednogłośnie postanowiła w tym roku włączyć się w tę akcję pomocy dzieciom i zakupić jednego z przecudownych misiaczków. W ten oto sposób klasa 6c stała się właścicielem TYMKA. Niebieska czapeczka i biały pomponik. Do tego garniturek w czerwony wzorek i sweterek robiony na drutach. To właśnie Tymek. Ma wrażliwe serce i pewną magiczną moc. Kiedy się do Ciebie przytuli … znikną wszystkie smutki. Miś jest niesamowity. Razem z uczniami klasy 6c bierze udział w lekcjach języka polskiego, pomaga każdemu, kogo trapi smutek. Przed świętami „wybrał” się z klasą 6c do kina, a w maju „pojedzie” na wycieczkę nad morze. I najważniejsze- pieniążki za zakup misia zostały przekazane na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji „Nie jesteś sam”. Oto kilka zdjęć z udziałem Tymka: