menu

Koła

nazwa koła prowadzący termin miejsce zajęć
koło teatralne ZOK A. Kozdrowicz poniedziałek 1330-1515 sala 11
koło plastyczne ZOK J. Budziszewska-Mroczkowska piątek 1430-1630 sala 12
koło dziennikarskie ZOK I. Motała poniedziałek 745-830 sala 18
koło języka polskiego kl. VII (ZPWS) I. Motała wtorek 1330-1415 sala 8a
koło matematyczne

dla klas III (ZPWS)

E. Lisowska poniedziałek 1530-1610 sala 4
koło matematyczne

kl. V

A. Górnicka poniedziałek 840-925 sala 17
koło matematyczne

(ZPWS)

D. Falińska środa 1430-1515 sala 16
koło matematyczne

kl. IV (Świat Nauki)

M. Piotrowski poniedziałek 745-830

(co drugi tydzień)

sala 15
koło języka angielskiego (ZPWS) H. Kulczyk poniedziałek 1330-1415 sala 18
koło biologiczno-chemiczne (ZPWS) E. Szatkowska piątek 1430-1515 sala 14
koło fizyczne (ZPWS) J. Walczak czwartek 1525-1610 sala 14
koło języka polskiego klas I-III (ZPWS) M. Januszewska poniedziałek 1230-1315 sala 2
koło przyrodnicze kl. I-III (ZPWS) A. Lisowska czwartek 1230-1315 sala 19
koło plastyczne klas I (świetlica) A. Pasek piątek 900-1000 świetlica
koło „Od literki do słowa” klas I (świetlica) M. Szymczak piątek 1330-1400 świetlica
koło przyrodnicze kl. III c i III d (świetlica) M. Muszyńska czwartek 1430-1515 świetlica
koło logicznego myślenia kl. III b i III e (świetlica) A. Dąbek wtorek 840-925 świetlica
koło języka polskiego kl. IV c i IV d M. Kogut wtorek 940-1025 świetlica
Tańce w kręgu (świetlica) D. Koch poniedziałek 840-925 świetlica
SKS fitness A.     Fiebig

 

środa 745-830 sala gimnastyczna
SKS piłka ręczna

grupa zaawansowana

M. Bielech czwartek 1545-1715 sala gimnastyczna
SKS piłka ręczna

chłopcy kl. IV-VI

M. Bielech wtorek 1515-1645 sala gimnastyczna
SKS piłka ręczna dziewczęta kl. IV M. Bielech poniedziałek 1515-1645 sala gimnastyczna
SKS Junior kl. I-III H. Muszyński poniedziałek 1430-1515 sala gimnastyczna
SKS kl. IV H. Muszyński piątek 1430-1515 sala gimnastyczna
SKS Junior kl. II H. Muszyński czwartek 1515-1645 sala gimnastyczna
KMM Pitagoras

koło matematyczne kl. IV

J. Blachura poniedziałek 1415-1515 sala 15
koło plastyczne

 

M. Chodorowska poniedziałek 1330-1430 świetlica
Klub wolontariatu A.     Kozdrowicz

A.     Czechowska

zgodnie z planem sala 11