Konkurs plastyczny WiMBP

21 lutego o godzinie 18.00 w Sali Dębowej WiMBP, Al.Wojska Polskiego 9, poznaliśmy laureatów Miejskiego Konkursu Plastycznego FANTAS(Y)tyczny las i jego mieszkańcy. Na konkurs miejski wpłynęło 512 prac z 32 placówek z Zielonej Góry, z których komisja konkursu wyłoniła ok.129 prac uczniów nagrodzonych i zakwalifikowanych do wystawy. W tym roku szkolnym 2016/2017 naszą szkołę SP15 reprezentowało 57 uczniów.

Sukcesem jest nagrodzenie 6 naszych uczniów w konkursie miejskim!!!

Wyróżnienie i kwalifikacja do wystawy:

1. Natalia Siemion kl. VI c
  2. Paweł Wydra kl. IV c

Nagroda z kwalifikacją do wystawy:

1. Alicja Noskowska VI c
  2. Bartek Ćwierucki IV c
  3. Magda Borawska kl. IV c
  4. Oliwia Monczak kl. III b   (praca wyk. w świetlicy pod kierunkiem  Anny Dąbek)

Wystawa wszystkim nagrodzonych prac prezentowana jest w holu głównym Biblioteki Wojewódzkiej – zapraszamy wszystkich chętnych do zwiedzania!

Uczniowie naszej szkoły oprócz pięknych dyplomów, folderów, nagród rzeczowych i słodyczy otrzymali też bony upominkowe do MPiKu w Zielonej Górze.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

A oto fotorelacja!

Opracowanie Wiesława Lechów z uczniami kl. IV-VI.