menu

Konkursy

W październiku wzięliśmy udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej Górze, pod hasłem „Moja jesienna kartka”.

Prace konkursowe wykonali: Ewa Kopczyńska, Natalia Grzegorzewska, Nadia Kożuchowska, Paulina Budziak, Kinga Stec, Karolina Siwiec-Jakubowska, Lilianna Brandt, Marta Dmitriak, Lilianna Rydwelska i Hubert Rosiński.

26 października w SP 17 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie tego konkursu. Wyróżnienie otrzymała Lilianna Brandt. Lila wzięła także udział w jesiennych warsztatach przygotowanych przez organizatorów.

W październiku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Lilianna Brandt oraz praca zespołowa dzieci ze świetlicy „Małgorzatka” nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami oraz ciekawymi książkami.

W październiku wzięliśmy także udział w kolejnej edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 5 w Zielonej Górze, pod hasłem „Zielona Góra. Lubię to!”.

Prace konkursowe wykonali: Lilianna Brandt, Zuzanna Poźniak oraz Jakub Zewar.

 

26 października w SP 5 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie tego konkursu. Laureatkami konkursu zostały Lilianna Brandt oraz Zuzanna Poźniak. Jakub Zewar otrzymał wyróżnienie.