menu

Konkursy

W październiku wzięliśmy udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej Górze, pod hasłem „Moja jesienna kartka”.

Prace konkursowe wykonali: Ewa Kopczyńska, Natalia Grzegorzewska, Nadia Kożuchowska, Paulina Budziak, Kinga Stec, Karolina Siwiec-Jakubowska, Lilianna Brandt, Marta Dmitriak, Lilianna Rydwelska i Hubert Rosiński.

26 października w SP 17 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie tego konkursu. Wyróżnienie otrzymała Lilianna Brandt. Lila wzięła także udział w jesiennych warsztatach przygotowanych przez organizatorów.

W październiku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Lilianna Brandt oraz praca zespołowa dzieci ze świetlicy „Małgorzatka” nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami oraz ciekawymi książkami.

W październiku wzięliśmy także udział w kolejnej edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 5 w Zielonej Górze, pod hasłem „Zielona Góra. Lubię to!”.

Prace konkursowe wykonali: Lilianna Brandt, Zuzanna Poźniak oraz Jakub Zewar.

 

26 października w SP 5 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie tego konkursu. Laureatkami konkursu zostały Lilianna Brandt oraz Zuzanna Poźniak. Jakub Zewar otrzymał wyróżnienie.

W grudniu wychowawcy świetlicy Szkoły Podstawowej nr 18 w Zielonej Górze zaprosili nas do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ph. „Najpiękniejsza Ozdoba Choinkowa„. Celem konkursu było rozwijanie twórczości plastycznej uczniów oraz integracja szkół poprzez ubranie świątecznej choinki ozdobami konkursowymi.

Prace konkursowe  wykonali: Kinga Banszkiewicz, Julia Wojtasik, Nadia Kożuchowska,

Oliwia Łaszczotka, Wiktoria Dąbrowna, Kaja Pawlicka, Zuzanna Zuber, Filip Obuchowicz,

Lena Muszyńska, Zuzanna Poźniak, Kornelia Pruchniak oraz Kinga Stec.

 

15 grudnia w SP 18 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Wyróżnienie otrzymały: Kornelia Pruchniak oraz Zuzia Poźniak.

W październiku Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze, ogłosiło konkurs na „Bombkę choinkową„.

Konkurs  skierowany był do dzieci w  wieku 3-15 lat.

Nasze zadanie polegało na przygotowaniu przestrzennej pracy – bombki choinkowej, dowolną techniką, przy czym średnica bombki nie mogła przekraczać 10 cm. Każda praca musiała również posiadać zawieszkę, która umożliwiała zawieszenie bombki na choince.

Prace konkursowe wykonali: Kornelia Pruchniak, Kaja Pawlicka, Kinga Stec, Nadia Kożuchowska, Liliann Brandt, Marta Dmitriak, Amelka Nogajczyk oraz w świetlicy „Małgorzatka” Ania Harabin i Krzysiu Kuczek.

W sobotę 9 grudnia w Centrum Nauki Keplera odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Nadrody otrzymały: Kornelia Pruchniak, Kinga Stec oraz Ania Harabin.

Gratulujemy!!!