menu

Konsultacje 2022/2023

Godziny dostępności nauczycieli

LP. Nazwisko i imię nauczyciela dzień godzina uwagi
1 Ewa Abrasowicz czwartek 14.30 – 15.30 gabinet dyrektora
2 Agnieszka Biczyńska wtorek 14.30-15.30 sala 9
3 Mateusz Bielech poniedziałek 16.30-17.30 kantorek wf
4 Izabela Bratek czwartek 14.15-15.15 sala 2
5 Małgorzata Chodorowska-Chromiec wtorek 16.00-17.00 świetlica
6 Ewa Chrystowicz wtorek 7.25-8.25 sala 1
7 Joanna Czaińska poniedziałek 11.30-12.30 pokój nauczycielski/s. 21
8 Dorota Falińska piątek 16.05-17.05 sala 16
9 Aneta Fórmaniak czwartek 16.10-17.10 kantorek wf
10 Rafał Gawluk środa 16.15 – 17.15 sala 17
11 Joanna Gaździewicz poniedziałek 14.20-15.20 pokój nauczycielski (co drugi tydzień)
12 Joanna Gierelak-Przybylska wtorek 17.45-18.15 sala 16
13 Ewa Gmiterek środa 16.10-17.10 sala 5
14 Anna Gromacka wtorek 13.15 – 14.15 pokój nauczycielski
15 Dagmara Gruszecka poniedziałek 16:30-17:30 świetlica
16 Justyna Grzybek środa 15.15-16.15 kantorek wf
17 Katarzyna Gwara środa 15.30-16.30 Gabinet pedagoga
18 Łukasz Iwaniec poniedziałek 15.20-16.20 sala 18
19 Cezary Jakubaszek piątek 15.30-16.30 sala 14
20 Marcelina Janiak czwartek 15.15-16.15 sala 17
21 Jacek Jatczak poniedziałek

wtorek

12.00-12.30

15.15-15.45

pokój nauczycielski/sala 2
22 Anna Jankowska  czwartek 15.15–16.15. sala 10
23 Marzena Januszewska czwartek 13.15-14.15 sala 7
24 Anna Kaczmar wtorek 15.15-16.15 pokój nauczycielski/sala 10
25 Kinga Kaczmarska poniedziałek 16.10-17.10 sala 14
26 Maja Kimnes wtorek 14.00-14.30 pokój nauczycielski
27 Łukasz Knap czwartek 16.10-17.10 pokój nauczycielski/sala 18
28 Lidia Kocąka czwartek 16.10-17.10 sala nr 10
29 Agata Kozdrowicz czwartek 16:45-17:45 sala nr 11
30 Edyta Koprowicz wtorek 15.20-16.20 sala nr 10
31 Ilona Kroll poniedziałek 14.30-15.30 gab. wicedyrektora
32 Łucja Kulwanowska czwartek 17.40-18.40 sala 8a (co drugi tydzień)
33 Wiesława Kurian środa 14.00-15.00 biblioteka
34 Alicja Lisowska wtorek 9.25-10.25 gab. logopedyczny
35 Ryszard Lisowski czwartek 15.20-16.20 pokój nauczycielski (co drugi tydzień)
36 Teresa Listwan piątek 13.30-14.30 pokój nauczycielski
37 Izabela Markowicz środa 15.15-16.15 sala 13
38 Beata Melińska środa 15.15-16.15 sala 5
39 Joanna Mikołajczyk środa 16.05-17.05 pokój nauczycielski
40 Izabela Motała poniedziałek 16.05-17.05 sala 8a
41 Agnieszka Napierała poniedziałek 13.30-14.30 pokój nauczycielski (co drugi tydzień)
42 Magdalena Nowak czwartek 16.00-17.00 gabinet pedagoga
43 Maja Olejnik-Rutkowska poniedziałek 15.15-16.15 sala 8
44 Agnieszka Pasek poniedziałek 9.30-10.30 świetlica
45 Julia Piechowiak poniedziałek 14.15-15.15 Kantorek wf
46 Aleksandra Podlipczak Poniedziałek, wtorek 11.00-11.30 świetlica
47 Renata Przyborowska piątek 15.20-16.20 sala 6
48 Marzena Rak środa 15.15-16.15 sala 12
49 Halina Ratajczak środa 17.05-18.05 sala 9
50 Tomasz Skierski piątek 13.15-14.15 pokój nauczycielski
51 Katarzyna Smugarzewska czwartek 16.30-17.30 pokój nauczycielski/sala 2
52 Joanna Sokulska Piątek

wtorek

16.30-17.00

10.00-10.30

świetlica
53 Monika Szopa środa 14.00-15.00 biblioteka
54 Magdalena Trubacz wtorek i środa 16.30 – 17.00 świetlica
55 Beata Urbańska poniedziałek 13.30-14.30 sala 14a
56 Alina Walczak czwartek 16.05-17.05 sala 1b
57 Magdalena Zając środa 17.00-17.30 sala 14
58 Weronika Zegzuła piątek 14.30-15.30 pokój nauczycielski/sala 22
59 Marta Zuba środa 16.10-17.10 sala 15