„Lisi” Korowód

W sobotę, 9 września, wzięliśmy udział w tradycyjnym korowodzie organizowanym na zakończenie Winobrania. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów, rodziców i nauczycieli. Wszyscy przebrali się w piękne, kolorowe stroje, wśród których znalazły się radosne klauny, szalone zwierzęta, siłacz, gimnastyczki i inne postacie cyrkowe. Nie zabrakło też niesfornych, rudych lisów, które rozdawały mieszkańcom miasta pamiątki – liski z origami.

Korowód był wspaniałą okazją do rozpoczęcia radosnych obchodów 50-lecia istnienia naszej szkoły. Urodzinowego nastroju dodawały kolorowe czapeczki, balony i tort wykonany przez jednego z rodziców.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie przedsięwzięcia oraz tak liczne uczestnictwo. Jesteśmy dumni, że mamy w swojej szkole tak wspaniałych uczniów, kreatywnych rodziców i oddanych nauczycieli.