Lubuski Konkurs Recytatorski

9 marca odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego, w którym wzięło udział 18 uczniów.  Komisja w składzie: p. Agata Kozdrowicz oraz p. Joanna Gaździewicz, miała twardy orzech do zgryzienia, bowiem wielu uczniów bardzo dobrze zaprezentowało wybrany przez siebie wiersz i niezwykle trudno było wyłonić tych najlepszych.

W pierwszej kolejności przyznano więc trzy wyróżnienia, które otrzymali: Ewa Stefańska (kl.5b), Piotr Dobrzyński (kl.5b)  oraz Jan Jantos (kl.5a).

Wyłoniono trzech laureatów, którzy 5 kwietnia reprezentowali naszą szkołę podczas Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego w Zielonogórskim Ośrodku kultury. Zostali nimi:

Kl. IV – Paweł Budziak,

Kl. V – Maja Lokś,

Kl. VI – Adam Gajewski.

Niestety żaden z naszych reprezentantów nie przeszedł do kolejnego etapu konkursu. Na pewno jednak była to dla nich niezwykła przygoda oraz zdobycie nowych doświadczeń.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie.

Agata Kozdrowicz, Joanna Gaździewicz