menu

Magia teatru 2017

 

27 kwietnia 2017 r. w Zielonogórskim Ośrodku Kultury odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia Teatru – Lalka Teatralna”. Na konkurs wpłynęły 404 prace z całej Polski: Nowego Sącza, Modlnicy, Łodzi, Wrześni, Żar,  Niemodlina, Wiercan, Lubska, Lublina, Stalowej Woli, Bielska Podlaskiego, Łodzi, Biłgoraju, Kwidzyna, Dobczyc, Krzywaczki, Nieporętu, Sarnowa, Bydgoszczy, Kołobrzegu, Bytomia, Nowej Góry, Lublina, Serocka, Gryfina, Brzegu, Rybnika, Gronowa, Rudy Śląskiej, Żagania i Zielonej Góry.

Na wystawie pokonkursowej w Hydrogalerii zostało zaprezentowanych 168 prac indywidualnych i 2 prace zbiorowe.

W tym roku nasi uczniowie odnieśli wspaniały sukces!

Karolina Kotelec z kl.6c – otrzymała : Nagrodę Główną w Konkursie Ogólnopolskim!

Zespół uczniów kl. II-III ze Świetlicy szkolnej – Nagrodę w Konkursie Ogólnopolskim!

Alicja Noskowska z kl.6c – Wyróżnienie w Konkursie Ogólnopolskim!

Wszyscy laureaci konkursu otrzymali piękne pamiątkowe dyplomy, urocze misiowe przytulanki, słodkie niespodzianki oraz bony upominkowe do MPiKu. Ponadto uczniowie obejrzeli niezwykły spektakl teatralny ,,O dwóch kurach” oraz uczestniczyli w słodkim poczęstunku podczas prezentacji eksponowanych prac plastycznych.

A oto fotorelacja:

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesława Lechów, Marta Muszyńska.