menu

Maraton ortograficzny

W ramach TYGODNIA HUMANISTYCZNO-HISTORYCZNO-JĘZYKOWEGO uczniowie klas 4-7 mieli okazję wziąć udział w maratonie ortograficznym. Zadanie nie było łatwe, bo tekst dyktanda obfitował w różnorodne ortograficzne „pułapki”. Wielu uczniów podeszło do tego zadania bardzo poważnie i odniosło sukces. GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM. Oto wyniki:

KLASY 4:

I miejsce: klasa 4b

II miejsce: klasa 4a i klasa 4c

III miejsce: klasa 4d

Mistrzowie ortografii z klas 4:

KLASA 4A: Zofia Siewruk, Martyna Zewar, Jagoda Zawadzka, Ignacy Sapa, Gracjan Filip, Julia Pałka, Wojciech Malinowski

KLASA 4B: Lena Karnafel, Nikola Szymczak

KLASA 4C: Iga Pędzińska, Zuzia Dybiec, Natasza Pędzińska, Iga Starzyk, Tymon Przywecki

KLASA 4D: Franek Noskowski, Ola Szular

KLASY 5:

I miejsce: klasa 5a

II miejsce: klasa 5b

III miejsce: klasa 5c

Mistrzowie ortografii z klas 5:

KLASA 5A: Maksymilian Zatorski, Marek Kościelniak, Emilia Hybner, Amelia Rudnicka, Klara Bodnar, Zuzanna Idzikowska, Karolina Mądra

KLASA 5B: Paweł Budziak, Martyna Sierocka, Sandra Andrzejczak

KLASA 5C: Marta Jurczak, Weronika Orzech, Michał Lewandowski, Paulina Tymczyj

KLASY 6:

I miejsce: klasa 6b

II miejsce: klasa 6c

III miejsce: klasa 6a

Mistrzowie ortografii z klas 6:

KLASA 6A: Bartek Szafiński, Szymon Danielkiewicz, Jan Jantos, Klaudia Czernicka

KLASA 6B: Ewa Stefańska, Łukasz Białowąs, Patryk Krzesiński, Paulina Sakowska,

Mateusz Raczyński, Martyna Juszczak, Michał Czerniak, Daria Twardowska, Fabian Kozioł

KLASA 6C: Hanna Żółkiewska, Martyna Rosińska, Maciej Grzegorski, Ewa Gutsche, Oliwier Szymandera

KLASY 7:

I miejsce: klasa 7c

II miejsce: klasa 7b

III miejsce: klasa 7d

IV miejsce: klasa 7a

Mistrzowie ortografii z klas 7:

KLASA 7A: Karol Kaliski, Dawid Lenczyk, Klaudia Talentowska

KLASA 7B: MARTYNA STEKIEL, Michał Gołdyński, Andrzej Petrów, Szymon Sokołowski, Michaela Jankowiak, Paulina Marzec

KLASA 7C: Michał Dobroczyński, Patrycja Kot, Julia Lipska, Sandra Mechocka, Dominik Walczak, Michalina Gieburowska, Piotr Szafiński, Natalia Siemion, Berenika Czerniak, Dominik Chwirot, Alicja Noskowska, Aleksandra Bogdanowicz, Olaf Radoch

Klasa 7d: AGNIESZKA HEBDZYŃSKA, Aleksandra Maryniak, Patrycja Jankowska, Klaudia Zawadzka.

TYTUŁ SUPERMISTRZA ORTOGRAFII otrzymują Martyna Stekiel z klasy 7b oraz Agnieszka Hebdzyńska z klasy 7d za bezbłędne napisanie dyktanda.

Martyna Stekiel i Agnieszka Hebdzyńska za bezbłędne napisanie dyktanda otrzymują oceny celujące, pozostali zwycięzcy- oceny bardzo dobre.

 

 

Organizatorzy