menu

Międzyszkolne, miejskie i ogólnopolskie konkursy promujące zdrowie

W październiku dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 11 w Zielonej Górze, pod hasłem „Kosz pełen jesiennych darów. Dynia”.

W naszej świetlicy powstały trzy prace zespołowe.

24 października w SP 11 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie tego konkursu. Naszej świetlicy przyznano I miejsce!!! Nagrody i pamiątkowy dyplom odebrała Kaja.

 

W listopadzie dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 11 w Zielonej Górze, pod hasłem „Zdrowym być – zdrowo żyć”.

W naszej świetlicy powstały dwie prace zespołowe.

 

24 listopada w SP 11 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Naszej szkole przyznano I miejsce!!! Nagrody odebrała Ania i Karolina.