menu

NOWA RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniach 22.09 – 05.10.2020 r. uczniowie klas IV-VIII oddali swój głos w wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci ubiegający  się o miejsce w Radzie Samorządu Uczniowskiego przygotowali, z pomocą pana Łukasza Iwańca, spoty wyborcze, które zostały zaprezentowane na godzinach wychowawczych w poszczególnych klasach. Następnie na lekcjach informatyki zostało przeprowadzone głosowanie w formie on-line.

Ostatecznie 07.10.2020r. opiekunowie SU, przedstawili wyniki głosowania.

Zaszczytnego  miejsca w Radzie Samorządu Uczniowskiego dostąpili:

Anna Sierocka z klasy 7d                   (109 głosów)

Martyna Sierocka z klasy 8b             (80 głosów)

Veronika Lapina z klasy 8c                (60 głosów)

Julia Maliszewska z klasy 8a             (47 głosów)

Samuel Torquato z klasy 6a              (47 głosów)

Pamela Wożniak z klasy 8c               (35 głosów)

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW!

 

Opiekunowie

Samorządu Uczniowskiego