menu

Poznajemy zawody naszych rodziców

Dnia 22 marca 2018r wybraliśmy się na warsztaty „Majsterkowo” do Castoramy. Poznaliśmy tam zasady obróbki drewna i samodzielnie wykonaliśmy skrzynkę na narzędzia. Wbijanie dość długich gwoździ nie dla wszystkich okazało się łatwe, ale po odpowiednim instruktażu udzielonym przez pracowników Castoramy, wszyscy wykonaliśmy swoje zadanie na szóstkę. Rozwiązywaliśmy również ciekawe zagadki konstrukcyjne a za nasze zmagania nagrodzono nas dyplomami i dydaktyczną zabawką rozwijającą logiczne myślenie matematyczne.
Te interesujące zajęcia zorganizował nam tata jednego z naszych kolegów pan Łukasz Kostrzewa, za co serdecznie dziękujemy. To była kolejna nasza wycieczka zorganizowana przez rodziców z cyklu „Poznajemy zawody naszych rodziców”.

Edyta Grzybowska, wychowawca klasy 2a