menu

Prymusi 2016/2017

KLASA 1A

Mierkiewicz Antonina, Mikutowicz Bartek, Kostrzewa Mateusz, Kaczmar Aleksandra,

Rydwelska Lilianna, Lewandowski Krzysztof

KLASA 2A

Jantos Maja, Kapała Anna, Lisiecki Mikołaj, Sobolewska Wiktoria, Zatorska Nel

KLASA 2B

Bogacz Filip, Budziak Paulina, Franczyk Łukasz, Wojtasik Julia, Zhadan Nikolai

KLASA 2C

Czapracka Gabriela, Długosz Krzysztof, Kasjan Wiktoria, Kopczyńska Ewa, Motowidło Iga, Piwowar Filip, Ryłko Wojciech, Stec Kinga

KLASA 2D

Chwirot Nikodem, Jabłońska Joanna, Raszka Łukasz

KLASA 2E

Maciejewska Zuzanna, Muszyńska Lena, Poźniak Zuzanna, Wawryk Nadia, Pawlicka Kaja

KLASA 3A

Filip Gracjan, Malinowski Wojciech, Pałka Julia, Siewruk Zofia, Susłowicz Klara,

Zawadzka Jagoda, Zegzuła Jagoda, Żółkiewska Aleksandra

KLASA 3B

Karnafel Lena, Mazurkiewicz Amelia, Noworolnik Paweł, Przybyła Oliwier,

Rydwelska Zuzanna

KLASA 3C

Dybiec Zuzanna, Mędrala Jowita, Czerniak Mateusz, Przywecki Tymon, Gajewska Gabriela,

Szewczyk Maja, Starzyk Iga, Pędzińska Iga, Pędzińska Natasza

KLASA 3D

Burghardt Małgorzata, Jork Anna, Noskowski Franciszek, Olszewska Antonina,

Raczyńska Maja, Szczap Laura, Szular Aleksandra, Tyrakowska Hanna

KLASA 4A

Bodnar Klara, Harasim Hubert, Hybner Emilia, Idzikowska Zuzanna, Kościelniak Marek, Mądra Karolina, Zatorski Maximilian

KLASA 4B

Budziak Paweł, Choma Bartosz

KLASA 4C

Jurczak Marta, Mazurkiewicz Wiktoria, Nowak Maja, Orzech Weronika, Wiśniewska Oliwia,

Woźniak Pamela

KLASA 5A i 5C

Szafiński Bartosz, Żółkiewska Hanna

KLASA 5B

Adamska Zuzanna, Białowąs Łukasz, Czerniak Michał, Downar-Zapolska Marta,

Kozioł Fabian, Maliński Jakub, Stefańska Ewa, Wyrwicki Konrad

KLASA 6B

Gołdyński Michał, Sokołowski Szymon, Jankowiak Michaela

KLASA 6C

Czerniak Berenika, Dobroczyński Michał, Gadomski Jakub, Gieburowska Michalina,

Hołyś Kacper, Kapała Maksymilian, Lipska Julia, Mechocka Sandra, Noskowska Alicja, Orwat Kinga, Przywecki Filip, Siemion Natalia, Ścigaj Zofia, Walczak Dominik

KLASA 6D

Hebdzyńska Agnieszka, Maryniak Aleksandra