menu

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Na początku października wspólnie obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klas III – VII wzięli udział w konkursie o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia oraz Tytuł Lwa Matematyki, w którym rozwiązywali zadania o różnym stopniu trudności, dopasowanym do odpowiedniej kategorii wiekowej.

Matematyczne zmagania miały na celu przypomnienie i utrwalenie tabliczki mnożenia oraz sprawdzenie stopnia jej opanowania. Dodatkowo uczniowie mieli okazję do rywalizowania między sobą z zachowaniem zasad fair play.

Wszyscy uczniowie, którzy wykazali się znakomitą znajomością tabliczki mnożenia, otrzymali z rąk Pań Widedyrektor pamiątkowy certyfikat oraz słodki upominek. Nie zabrakło również gromkich oklasków dla najlepszych kolegów i koleżanek z klasy.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów!

Organizator: mgr Anna Górnicka