Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

26 kwietnia bieżącego roku odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej.

W konkursie wzięło udział wielu utalentowanych uczniów naszej szkoły dla których język angielski nie jest wcale obcy.

Jury w  skład którego wchodzili nauczyciele języka angielskiego naszej szkoły oraz p. Mateusz Bielech oceniali stopień trudności piosenki, aranżację oraz choreografię utworu. Równie ważna była poprawność jezykowa oraz ogólne wrażenie artystyczne.
Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami, upominkami oraz gromkimi brawami.

W kategorii klas 1-3 pierwszą nagrodę otrzymał Łukasz Franczyk z klasy 3b za utwór pt „Lemon Tree”.

W kategorii klas 4-7 pierszym miejscem nagrodzony został duet – Martyna Stekiel i Patrycja Kot w utworze „All of me”.
Utwór „Unbreak my heart” w wykonaniu Wiktorii Kopacz, z klasy 7b  został nagrodzony miejscem drugim.

Trzecia nagroda została wręczona Zosi Ścigaj z klasy 7c za utwór”A winter’s tale”.

Wspaniale zaprezentowali się również Bartek Choma z klasy 5b oraz John Miller, z klasy 5c, którzy otrzymali wyróżnienia.

Wszyscy uczestnicy, jury oraz widownia bawili się wyśmienicie.
Już za rok kolejna edycja konkursu :).

Ł. Iwaniec, M.Rak