menu

Uczniowie budują budę dla psa!

Uczniowie klasy 6a walczą w plebiscycie organizowanym przez Gazetę Lubuską „POKAŻCIE KLASĘ”. Dostali się już do drugiego etapu, w którym o zwycięstwie decyduje ilość zebranych głosów, a także wykonanie dwóch zadań:  praca pt.” Wyroby z drewna w Twoim otoczeniu” oraz film pokazujący kulturę kibicowania. 

15 listopada część uczniów klasy 6a spotkała się popołudniu w szkole, by wspólnie wykonać pierwsze zadanie. Zdecydowali, że zbudują … BUDĘ DLA PSA, którą później przekażą do zielonogórskiego schroniska. Uczniowie bardzo zaangażowali się w zadanie i samodzielnie zbijali kolejne deski, a efekt końcowy jest oszałamiający.

Wszystkie materiały dostarczyli rodzice Karola – p. Agnieszka i p. Bartosz. Wykonali również projekt i pilnowali jego realizacji. Nad bezpieczeństwem całego przedsięwzięcia czuwali natomiast p. Robert – tato Jasia, p. Mateusz – tato Mikołaja oraz p. Szczepan – tato Marcina. Bardzo dziękujemy za tak wielką pomoc!

Wciąż jeszcze można pomóc wygrać klasie 6a. Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pokażcie klasę”. Wystarczy wysłać sms o treści GLD.22 pod numer 7155.