menu

Warsztaty z papieru czerpanego

W dniu 29 września 2017 r. odbyła się w naszej szkole – jesienna inauguracja zajęć z koła plastycznego kl. IV-VII. Grupa uczniów z kl. VII c i VII d,  po jesiennym spacerze i zebraniu kolorowych skarbów przyrody, uczestniczyła w ciekawym i kreatywnym warsztacie twórczym, polegającym na  samodzielnym wytwarzaniu papieru czerpanego. Po wykonaniu masy papierowej uczniowie pomysłowo komponowali swoje jesienne prace, wtapiając w fakturalną masę:  kolorowe liście i kwiaty.

 Najciekawsze prace będą eksponowane na artystycznym wernisażu miejskim pt.,,W niezwykłych ogrodach wyobraźni – w poszukiwaniu marzeń…” z okazji 50-lecia naszej SP15 !!!

Zapraszamy wszystkim chętnych uczniów z kl. IV-VII na jesienny warsztat z papieru czerpanego w piątki w sali nr 12 w godz.14.30 – 16.30.

A oto dzisiejsze prace uczniów:

Opracowanie: Wiesława Wysocka – Lechów z uczniami kl. VII c i kl. VII d.