Wielkanocne Spotkania Artystyczne

W dniu 10 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy 4a, 4c, 5c i 6c, uczęszczający na zajęcia koła plastycznego w naszej szkole, uczestniczyli w Wielkanocnych Spotkaniach Artystycznych w Zielonogórskim Ośrodku Kultury.

Gratulujemy uczniom: Natalii Siemion, Zosi Ścigaj, Karolinie Mądra,  Zuzi Idzikowskiej, Emilii Hybner, Julii Maliszewskiej, Emilii Kluziak, Marcie Jurczak, Paulinie Tymczyj, Wiktorii Mazurkiewicz, Hannie Żółkiewskiej i Martynie Rosińskiej   wspaniałej postawy twórczej oraz dziękujemy za aktywne reprezentowanie naszej SP15 na forum miasta.

A oto fotorelacja:

Opracowanie: Wiesława Lechów z uczniami kl.4-6