menu

Wielkanocne Spotkania Artystyczne

W dniu 10 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy 4a, 4c, 5c i 6c, uczęszczający na zajęcia koła plastycznego w naszej szkole, uczestniczyli w Wielkanocnych Spotkaniach Artystycznych w Zielonogórskim Ośrodku Kultury.

Impreza miała charakter międzyszkolnych warsztatów plastycznych, podczas których uczniowie wykonali: wiklinowe koszyczki, dekorowali kolorowym lukrem wielkanocne ciasteczka, szyli filcowe zajączki, malowali gipsowe pisanki,                    sklejali z kolorowych pasków wiosenne ptaki oraz z włóczkowych pomponów komponowali różnorodne wiosenne zwierzaki ,,cudaki”. W wielkanocnym zwyczaju, zaproszono również uczniów na tradycyjny pyszny żurek z chlebem i ciasto drożdżowe. Wszystkie pięknie wykonane prace plastyczne, uczniowie zabrali ze sobą do domu, aby wzbogacić aranżację swoich pokoi i mieszkań w ,,wielkanocno-wiosennym nastroju”.

Gratulujemy uczniom: Natalii Siemion, Zosi Ścigaj, Karolinie Mądra,  Zuzi Idzikowskiej, Emilii Hybner, Julii Maliszewskiej, Emilii Kluziak, Marcie Jurczak, Paulinie Tymczyj, Wiktorii Mazurkiewicz, Hannie Żółkiewskiej i Martynie Rosińskiej   wspaniałej postawy twórczej oraz dziękujemy za aktywne reprezentowanie naszej SP15 na forum miasta.

 

A oto fotorelacja:

 

Opracowanie: Wiesława Lechów z uczniami kl.4-6