Witaj szkoło !!!

Tysiące szkół, tysiące klas
Rozwarło swoje bramy…
Do wspólnej pracy stańmy dziś.
Uwaga! Za – czy – na – my!

4 września 2017 r. w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek wzywający na lekcje po wakacjach. Oj, emocji nie brakowało. Widać je było na twarzach  pierwszaków i ich rodziców , nie tylko podczas uroczystego pasowania.

Pani  Dyrektor  Ewa Abrasowicz serdecznie witała wszystkich uczniów, a szczególnie  małych bohaterów klas pierwszych i zerowych oraz zaproszonych gości wśród których był m.in. radny klubu Zielona Razem Pan Andrzej Brachmański, który wspiera placówkę finansowo. Dzięki temu nasza szkoła wzbogaciła się o siedem tablic interaktywnych.

To już za nami, teraz przed nami nowe plany, wyzwania i obowiązki. Wszystkim życzymy wielu sukcesów w nauce.

Zapraszamy także na specjalny fotoreportaż z naszej uroczystości zamieszczony na stronie internetowej Gazety Lubuskiej.