menu

Zdrowa piętnastka – konkursy plastyczne

KONKURSY PLASTYCZNE
W październiku uczniowie klas I-III wzięli udział w miejskiej kampanii edukacyjno – informacyjnej pod hasłem
JESTEM WIDOCZNY – BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY,
której organizatorem jest Urząd Miasta Zielona Góra,
Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze,
Fundacja „Bezpieczne Miasto” oraz Lubuska Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
W ramach tej kampanii dla klas I-III przygotowano konkurs plastyczny pt. „Odblask może uratować życie”.

 
Na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace naszych koleżanek z kl. 3 a
Zuzanny Idzikowskiej oraz Karoliny Mądrej.

W listopadzie dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej
wzięły udział
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
pt. „Zdrowym być – zdrowo żyć”
organizowanym przez SP 11 i zajęły I miejsce!

Również w listopadzie dzieci z klas I-III wzięły
udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8.
Zadanie polegało na zilustrowaniu bajek i wierszy Jana Brzechwy. Uczennice klasy II d wybrały wiersz „Na straganie”.

W kwietniu dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły również udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Wiem co jem” organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gorzowie Wlkp. Tematyka prac miała dotyczyć wpływu odżywiania na zdrowie człowieka i jednocześnie zachęcać ludzi do zdrowego odżywiania.

Oto prace, które powstały w naszej świetlicy…

Konkurs WIEM CO JEM rozstrzygnięty!!!

Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp. uprzejmie informuje, że rozstrzygnięty został konkurs  na najciekawszą pracę promującą zdrowe odżywianie „Wiem co jem” dla uczniów klas I – III szkół podstawowych.

     Do WSSE wpłynęło 617 prac zgodnych z regulaminem konkursu. Tematyka dotyczyła wpływu odżywiania na zdrowie człowieka. Prace zostały wykonane różnymi technikami – rysunek, malarstwo, wycinanka, wyklejanka.

Komisja konkursowa, nagrodziła trzy równorzędne prace w każdej grupie wiekowej (I, II i III klasa).

Nagrody w postaci drobnego sprzętu sportowego i książki z pysznymi, zdrowymi przepisami dla uczniów i rodziców „ lunch box do szkoły i na wycieczkę ”, ufundowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Gorzowie Wlkp. otrzymują  w kategorii kl. III dwie nasze koleżanki: Weronika Orzech oraz Wiktoria Mazurkiewicz.

GRATULUJEMY!!!