Dzisiejsza wycieczka klasy 7 do Muzeum PRL-u „Nie lubię poniedziałku” była bardzo ciekawym i udanym wyjazdem. Mogliśmy zobaczyć jak wyglądało życie w Polsce kilkadziesiąt lat temu.
Szczególnie interesujące były ekspozycje przedstawiające salon, kuchnię i łazienkę z czasów PRL-u. Duże wrażenie zrobiły na nas również stare monety oraz samochody z tamtej epoki.
Największą atrakcją okazały się jednak retro gry i flippery. Dzieci mogły nie tylko je oglądać, ale także samodzielnie zagrać i poczuć klimat dawnych lat. Było to świetne połączenie nauki i zabawy.
Po zwiedzaniu udaliśmy się do Parku Książęcego Zatonie, gdzie mieliśmy czas wolny i mogliśmy pospacerować w pięknym otoczeniu przyrody.
Był to dzień pełen ciekawych doświadczeń , który pozwolił nam lepiej poznać historię i miło spędzić czas razem.
W oczekiwaniu na zbliżające się wakacje uczniowie naszej świetlicy przenieśli się w świat morskich inspiracji.
W dniach 11–12 czerwca 2026 r. uczniowie klas 5a i 5b wzięli udział w dwudniowej wycieczce do malowniczej Kotliny Kłodzkiej. Był to czas pełen wrażeń, ciekawych odkryć oraz wspólnej integracji.
Wspaniała atmosfera, zdrowa rywalizacja i leśne przygody pod patronatem sprytnego lisa! W piątek, 22 maja 2026 r. , odbył się jubileuszowy XXV Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Żyj z przyrodą w zgodzie”. Ćwierć wieku tradycji świętowaliśmy tam, gdzie natura smakuje najlepiej – w gościnnych progach Nadleśnictwa Zielona Góra.
Dnia
W dniu 25 marca 2026r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon z matematyki, a 26 marca 2026r. konkurs z języka angielskiego.W konkursie matematycznym uczestniczyło 24 uczniów z klas 3-8, natomiast w konkursie z języka angielskiego wzięło udział 23 uczniów klas 3-8.