menu

Tablety

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła znalazła się wśród placówek, do których Państwowy Instytut Badawczy NASK – operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – przekazał tablety wraz z usługą dostępu do Internetu w formie „Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE”.

„Szkolny Pakiet Multimedialny OSE” składa się z 25 zestawów, których elementami są: tablet wraz z usługą mobilnego dostępu do Internetu (usługa LTE), klawiatura bezprzewodowa (Bluetooth) z etui, rysik oraz logotyp w formie naklejki do samodzielnego naklejenia na etui tabletu. Mamy nadzieję, że dostarczony sprzęt będzie stanowić zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli wymierną pomoc, która przyczyni się do usprawnienia procesu edukacji cyfrowej, dostępu do treści edukacyjnych w sieci, a w razie takiej konieczności do realizacji zdalnego nauczania.

Dziękujemy serdecznie Lubuskiemu Kuratorowi Oświaty pani Ewie Rawie za włączenie Szkoły Podstawowej nr 15 w Zielonej Górze do grona palcówek obdarowanych sprzętem umożliwiającym pracę zdalną uczniów i nauczycieli.