menu

Drodzy Rodzice i Kochani Uczniowie

Zakończenie roku szkolnego, to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil  dla  każdego z Was. Dzień, w którym każdy uczeń otrzymuje świadectwo swojej pracy. Miniony rok szkolny był bardzo pracowitym okresem. Wiele wyzwań, cennych inicjatyw oraz twórczych działań, to efekt Waszej codziennej pracy.

Koniec roku szkolnego jest okazją, by Wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę dla dobra Waszych dzieci.

Uczniom przekazujemy gratulacje i podziękowania za pragnienie zdobywania wiedzy, osiągnięte wyniki i dążenie do poszerzania horyzontów. Wszystkim Wam życzymy spokojnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy!

 

                                         Samorząd uczniowski