menu

Festyn „Bezpieczne dziecko”

Dzisiaj z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się festyn pod hasłem „Bezpieczne dziecko”. Od rana dzieci uczestniczyły w różnych zabawach, konkurencjach sportowych i spotkaniach ze specjalnie zaproszonymi gośćmi.

Podczas wydarzenia dzieci rozmawiały z panem policjantem, wsiadały do radiowozu policyjnego, zwiedzały wóz strażacki, zapoznały się z elementami pierwszej pomocy i sprawdzały umiejętność jazdy na rowerze. Mogły również pomalować twarze i zrobić ogromne bańki mydlane. Przy każdym stanowisku dzieci otrzymywały pieczątki za udział w zadaniu, a po zebraniu wszystkich każde dziecko odbierało nagrodę. 

W czasie festynu odbył się również mecz  siatkówki – uczniowie kontra nauczyciele, który zakończył się remisem.  Dodatkową atrakcją były występy uczniów, którzy prezentowali swoje talenty. Było sporo emocji. W wolnej chwili można było posilić się pysznymi ciastami i popcornem.

Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci dobrze się bawiły. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji festynu.

Życzymy radości wszystkim dzieciom!