menu

Klasowy Dzień Kobiet w klasie 4b

Dzień Kobiet w klasie 4b to nie tylko piękne kwiaty dla pań, upominki dla dziewczyn, wyjście do kina ale także moc zabaw i atrakcji na lekcji wychowawczej.

Po słodkim poczęstunku, zarówno chłopcy jak i dziewczyny świetnie się bawili w specjalnie przygotowanych na ten dzień konkurencjach.

Był taniec wokół krzesełek, następnie  zabawa  wymagająca nie lada sprawności fizycznej gdzie należało jak najdłużej wytrzymać w pozycji lecącej jaskółki. Inna konkurencja  wymagała przejścia pod skakanką umieszczoną jak najniżej nad podłogą. W ostatniej zabawie zarówno dziewczyny jak i chłopcy mieli zjeść jabłko w jak najszybszym czasie przy pomocy niewielkiej wykałaczki.

Wszystkie dziewczyny jak i chłopcy spisali się znakomicie a przede wszystkim świetnie się bawili.

W plebiscycie na najsympatyczniejszą dziewczynę została wybrana Zuzanna Wawrzyniak- gospodarz klasy. Zuzi gratulujemy i czekamy na inne okazje, dzięki których możemy się zintegrować i miło spędzić czas razem.