menu

Szkolna strefa relaksu

SZKOLNA „STREFA CHILLOUT”

            Całkiem niedawno na terenie naszej szkoły, nieco z tyłu, w części bardzo ładnie zazielenionej i odgrodzonej od miejskiego i szkolnego szumu, powstała SZKOLNA STREFA RELAKSU. Wyjątkowo oryginalnie zagospodarowany został ten teren z tyłu szkoły. Z palet pomalowanych na biało powstał kącik do wypoczynku między lekcjami i integracji środowiska szkolnego. Można tutaj wygodnie usiąść, posłuchać muzyki, poczytać książkę, a nawet zjeść posiłek. Naszym zdaniem możliwość relaksu podczas przerw zapewnia większą efektywność podczas zajęć. Ten kącik wszystkim przypadł do gustu. Robi duże wrażenie. Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym mogła powstać ta funkcjonalna i wygodna strefa:

Pani Magdzie, Pani Agacie, Pani Wioletcie, Pani Lidii, Pani Ewie, Pani Natalii, Pani Monice, Pani Kamili, Panu Mariuszowi, Panu Michałowi, Panu Hubertowi, Panu Janowi, Panu Łukaszowi.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Pawła Lisieckiego, przewodniczącego Rady Rodziców SP15 za ogromne zaangażowanie i wielki wkład pracy w powstanie tego miejsca.

Dziękujemy bardzo także:

Pani Ewelinie Błażuk i Panu Mirosławowi Łaszczotka za dostarczenie palet, Pani Izabeli Warszawskiej za przywiezienie palet, Pani Katarzynie Krzesińskiej z firmy PPHU CeDeTrans Sp.z.o.o  za dostarczenie poduch do naszej strefy relaksu.

Teraz pozostaje nam wszystkim tylko cieszyć się tym miejscem.

 

Redakcja szkolnej gazetki