BIEG PATROLOWY

2 października 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ósmej edycji biegu patrolowego pod hasłem „SZKOLNE POTYCZKI”. Każda drużyna miała do wykonania 18 zadań sprawdzających wiedzę z rozmaitych dziedzin. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem: 80-lecie wybuchu II Wojny Światowej. Wszyscy uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w zmaganiach wspierani przez swoich wychowawców i nauczycieli. Ocenie podlegało również zachowanie uczniów podczas zabawy oraz strój (biało – żółto – zielony lub biało – czerwony).

Najwięcej punktów wśród klas I- III – 97,5 a tym samym pierwsze miejsce zajęli uczniowie klasy Ia – wychowankowie Pani Marzeny Januszewskiej.

W klasach IV – VI najwięcej punktów – 88 uzyskali

uczniowie klasy VId – wychowankowie Pana Mateusza Bielecha.

Natomiast wśród klas VII – VIII najwięcej punktów – 86,25 uzyskali

uczniowie klasy VIIc – wychowankowie Pani Agaty Kozdrowicz.

Zwycięskie klasy w nagrodę otrzymały profesjonalne piłki.

GRATULUJEMY !!! J

Organizatorki biegu serdecznie dziękują wszystkim koleżankom i kolegom, którzy przygotowali fantastyczne zadania i wzorowo przeprowadzili swoje konkurencje oraz uczniom klasy VIIIB, dzielnie wspierających nauczycieli na stanowiskach!

Edyta Koprowicz

Izabela Markowicz