menu

Dzień Babci i Dziadka w klasie 2a

”Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz
i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu kocham Cię ogromnie!”


Dzień Babci i Dziadka w klasie 2a

 

Święto Babci i Dziadka od wielu lat wpisane jest w kalendarz uroczystości szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Jest on wspaniałym przeżyciem dla wszystkich kochanych babć i dziadków, ale także dla dzieci, które pragną podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Niestety w tym roku 21-22 stycznia wypadają w trakcie ferii zimowych oraz kolejnej fali pandemii, dlatego uczniowie klasy 2a wraz z wychowawcami przygotowali piękny program artystyczny pt.: „Dla Babci i Dziadka”, który składał się z wierszy i piosenek. Został on nagrany i dzięki temu każda babcia i dziadek mógł obejrzeć go w bezpiecznym domowym zaciszu, popijając kawkę lub herbatkę.

Wszystkim babciom i dziadkom dziękujemy za bezgraniczną miłość, dobro i ciepło. Jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, siły, uśmiechu i długich lat życia.

Mamy nadzieję, że nagranie z przedstawieniem umiliło Państwu czas. Do zobaczenia za rok!