Jesień

Moja jesienna kartka

W październiku wzięliśmy udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej Górze.

Prace konkursowe wykonali: Aleksandra Kaczmar, Antonina Mierkiewicz, Natalia Grzegorzewska, Krzysztof Wyrzykowski, Beata Drzymała, Patrycja Gościńska,    Agata Wąż, Juda Maja, Lilianna Białas.

Gdy myślę Polska…

W październiku wzięliśmy udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym dla dzieci z klas I-III uczęszczających do świetlic pt. „Gdy myślę Polska…”

Konkurs był zorganizowany z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, miał uwrażliwiać na wartości patriotyczne, wzbudzać uczucia dumy narodowej.

W naszej świetlicy prace konkursowe wykonali: Beata Drzymała z I a, oraz dwa zespoły trzyosobowe: Hubert Rosiński, Amelka Nogajczyk i Marta Dmitriak z kl. II a oraz Weronika Skierska i Jakub Terek z kl. Ib oraz Adam Szuba z kl. II b.

Zielona Góra: zabytki, historia, ciekawe miejsca

Pod koniec października wzięliśmy udział w kolejnej edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego „Zielona Góra: zabytki, historia, ciekawe miejsca”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 5.

Prace konkursowe wykonały: Aleksandra Kaczmar oraz Luiza Buganik.