menu

Rozgrywki w Karty Uno

Rozgrywki w UNO

Dnia 19.10.2018r. odbyły się pierwsze rozgrywki świetlicowe w karty „Uno”. Dzieci zostały podzielone na trzy grupy i po zapoznaniu się z regulaminem gry, rozpoczęły się rozgrywki. Z trzech grup wyłonili się trzej zwycięzcy: Hubert Gałka z klasy 2b, Filip Szpura z klasy 1b oraz Diana Nikiforova z klasy 5d. Wygrał Hubert, a kolejno Filip zajął drugie miejsce, Diana trzecie. Za pierwsze miejsce został wręczony dyplom oraz 4 punkty do tabeli punktacyjnej dla dzieci uczęszczających do świetlicy. Wszyscy uczestnicy otrzymali swoje pierwsze punkty.       Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy dzieci ze świetlicy szkolnej na kolejne rozgrywki, które odbędą się już w listopadzie.

W październikowych rozgrywkach w „Uno” wzięli udział: Hubert Gałka, Wiktoria Gałka, Adam Szuba, Krzysztof Kuczek, Filip Szpura, Zuzanna Szafińska, Maja Andrzejczak, Szymon Cichoszewski, Diana Nikiforova, Julita Dziobek, Gracjan Michalski, Aleksander Cacek, Nicola Paszewicz, Radosław Kuczek, Karol Czerwiński, Maja Juda, Borys Wdowiński,  Janek Barczyński, Mariia Suplinchak oraz Alex Głowacki.

 

 

Opracowanie: Patrycja Beregszaszi