menu

Rozgrywki w Karty Uno

Rozgrywki w UNO

Dnia 19.10.2018r. odbyły się pierwsze rozgrywki świetlicowe w karty „Uno”. Dzieci zostały podzielone na trzy grupy i po zapoznaniu się z regulaminem gry, rozpoczęły się rozgrywki. Z trzech grup wyłonili się trzej zwycięzcy: Hubert Gałka z klasy 2b, Filip Szpura z klasy 1b oraz Diana Nikiforova z klasy 5d. Wygrał Hubert, a kolejno Filip zajął drugie miejsce, Diana trzecie. Za pierwsze miejsce został wręczony dyplom oraz 4 punkty do tabeli punktacyjnej dla dzieci uczęszczających do świetlicy. Wszyscy uczestnicy otrzymali swoje pierwsze punkty.       Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy dzieci ze świetlicy szkolnej na kolejne rozgrywki, które odbędą się już w listopadzie.

W październikowych rozgrywkach w „Uno” wzięli udział: Hubert Gałka, Wiktoria Gałka, Adam Szuba, Krzysztof Kuczek, Filip Szpura, Zuzanna Szafińska, Maja Andrzejczak, Szymon Cichoszewski, Diana Nikiforova, Julita Dziobek, Gracjan Michalski, Aleksander Cacek, Nicola Paszewicz, Radosław Kuczek, Karol Czerwiński, Maja Juda, Borys Wdowiński,  Janek Barczyński, Mariia Suplinchak oraz Alex Głowacki.

 

Dnia 15.11.2018 odbyły się w świetlicy szkolnej kolejne rozgrywki w karty „Uno”. Wzięło w nich udział dziewiętnaścioro dzieci. Rozgrywki przebiegły w podobny sposób, jak ostatnim razem. Po przypomnieniu o zasadach gry, dzieci zostały podzielone na trzy grupy, a spośród nich zostali wyłonieni trzej zwycięzcy: Ania Harabin z klasy 2b, Lena Muszyńska z klasy 4d oraz Adam Szuba z klasy 2b. Zagrali oni o pierwsze, drugie i trzecie miejsce, które kolejno otrzymali: Lena, Ania i Adam. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszyscy świetnie się bawili oraz otrzymali punkty do tabeli punktacyjnej dla dzieci uczęszczających do świetlicy. Zapraszamy wszystkie dzieci ze świetlicy szkolnej do wzięcia udziału w kolejnych rozgrywkach, które odbędą się już w grudniu.

W listopadzie w rozgrywkach w „Uno” wzięli udział: Nadia Wawryk, Zuzia Zuber, Ania Harabin, Paulina Jarmakowicz, Lena Muszyńska, Diana Nikiforova, Mateusz Kostrzewa, Radek Kuczek, Kuba Swirgał, Krzysztof Kuczek, Maja Juda, Ksawery Juda, Karol Czerwiński, Adam Szuba, Borys Wdowiński, Beata Drzymała, Oliwia Rybarczyk, Anoni Dzedzej i Mariia Suplichak.

Opracowanie: Patrycja Beregszaszi