menu

Rozgrywki w Karty Uno

Rozgrywki w UNO

Dnia 19.10.2018r. odbyły się pierwsze rozgrywki świetlicowe w karty „Uno”. Dzieci zostały podzielone na trzy grupy i po zapoznaniu się z regulaminem gry, rozpoczęły się rozgrywki. Z trzech grup wyłonili się trzej zwycięzcy: Hubert Gałka z klasy 2b, Filip Szpura z klasy 1b oraz Diana Nikiforova z klasy 5d. Wygrał Hubert, a kolejno Filip zajął drugie miejsce, Diana trzecie. Za pierwsze miejsce został wręczony dyplom oraz 4 punkty do tabeli punktacyjnej dla dzieci uczęszczających do świetlicy. Wszyscy uczestnicy otrzymali swoje pierwsze punkty.       Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy dzieci ze świetlicy szkolnej na kolejne rozgrywki, które odbędą się już w listopadzie.

W październikowych rozgrywkach w „Uno” wzięli udział: Hubert Gałka, Wiktoria Gałka, Adam Szuba, Krzysztof Kuczek, Filip Szpura, Zuzanna Szafińska, Maja Andrzejczak, Szymon Cichoszewski, Diana Nikiforova, Julita Dziobek, Gracjan Michalski, Aleksander Cacek, Nicola Paszewicz, Radosław Kuczek, Karol Czerwiński, Maja Juda, Borys Wdowiński,  Janek Barczyński, Mariia Suplinchak oraz Alex Głowacki.

 

Dnia 15.11.2018 odbyły się w świetlicy szkolnej kolejne rozgrywki w karty „Uno”. Wzięło w nich udział dziewiętnaścioro dzieci. Rozgrywki przebiegły w podobny sposób, jak ostatnim razem. Po przypomnieniu o zasadach gry, dzieci zostały podzielone na trzy grupy, a spośród nich zostali wyłonieni trzej zwycięzcy: Ania Harabin z klasy 2b, Lena Muszyńska z klasy 4d oraz Adam Szuba z klasy 2b. Zagrali oni o pierwsze, drugie i trzecie miejsce, które kolejno otrzymali: Lena, Ania i Adam. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszyscy świetnie się bawili oraz otrzymali punkty do tabeli punktacyjnej dla dzieci uczęszczających do świetlicy. Zapraszamy wszystkie dzieci ze świetlicy szkolnej do wzięcia udziału w kolejnych rozgrywkach, które odbędą się już w grudniu.

W listopadzie w rozgrywkach w „Uno” wzięli udział: Nadia Wawryk, Zuzia Zuber, Ania Harabin, Paulina Jarmakowicz, Lena Muszyńska, Diana Nikiforova, Mateusz Kostrzewa, Radek Kuczek, Kuba Swirgał, Krzysztof Kuczek, Maja Juda, Ksawery Juda, Karol Czerwiński, Adam Szuba, Borys Wdowiński, Beata Drzymała, Oliwia Rybarczyk, Anoni Dzedzej i Mariia Suplichak.

Dnia 21.12.2018r. miały miejsce ostatnie w tym roku kalendarzowym rozgrywki w karty „Uno”. Wzięli w nich udział: Jessica Czochra, Zuzia Giejbo, Wiktoria Gałka, Hubert Gałka, Diana Nikiforova, Alex Głowacki, Aleksander Cacek, Blanka Fijałkowska, Helena Załucka, Szymon Cichoszewski oraz Borys Wdowiński. Pierwsze miejsce zajął Alex Głowacki z klasy 4c, drugie miejsce – Hubert Gałka z klasy 2b. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Zapraszamy dzieci ze świetlicy szkolnej do wzięcia udziału w kolejnych rozgrywkach, które odbędą się już w styczniu. Przypominamy o możliwości zdobycia punktów do tabeli punktacyjnej dla dzieci uczęszczających do świetlicy.

Dnia 10.01.2019 odbyły się pierwsze w tym roku kalendarzowym rozgrywki w karty „Uno”. Wzięli w nich udział nasi stali bywalcy oraz kilku nowych uczestników: Julia Adamczak, Mariia Suplinchak, Wiktoria Gałka, Hubert Gałka, Diana Nikiforova, Julita Dziobek, Jessica Czochra, Bartek Mikutowicz, Adam Szuba, Borys Wdowiński, Kuba Gaździewicz, Ksawery Juda, Krzysiu Kuczek oraz Maja Raczyńska. Rozgrywkom jak zwykle towarzyszyło dużo śmiechu i świetnej zabawy. Pierwsze miejsce zajęła Julia Adamczak z klasy 2b, zaś drugie miejsce zajął Bartek Mikutowicz z klasy 3a. Wszystkim graczom serdecznie gratulujemy i zapraszamy już w lutym na kolejne rozgrywki! Również przypominamy, że zabawa organizowana jest dla dzieci zapisanych do świetlicy szkolnej.

Już jesteśmy po kolejnych rozgrywkach w karty „Uno”, które odbyły się 21.02.2019. Wzięli w nich udział: Jessica Czochra, Diana Nikiforova, Zuzia Zuber, Radek Kuczek, Stasiu Nowaczyk, Nikola Sawczuk, Krzysiu Kuczek, Ania Harabin oraz Kuba Gaździewicz. Tym razem rozgrywki odbyły się w nieco mniejszym gronie, ale wcale nie było łatwiej zająć pierwsze miejsce! Gratulujemy Jessice Czochra z klasy 5d za zdobycie tytułu Mistrza gry w „Uno” w miesiącu lutym! Drugie miejsce zajęła zaś Nikola Sawczuk z klasy 4a. Gratulujemy również wszystkim uczestnikom i przypominamy o możliwości brania udziału w rozgrywkach w każdym miesiącu dla dzieci, które uczęszczają do świetlicy szkolnej.

16.05.2019r. odbyły się już siódme rozgrywki w karty „Uno”. Wzięli w nich udział: Adam Szuba, Borys Wdowiński, Radosław Kuczek, Wojtek Malinowski, Diana Nikiforova, Julia Adamczak, Maja Gondek oraz Jan Barczyński.

W finałowej rundzie wzięli udział: Radek Kuczek z klasy 4a oraz Diana Nikiforova z klasy 5d. Serdecznie gratulujemy Radkowi za zajęcie pierwszego miejsca i tytułu Mistrza gry w „Uno” w miesiącu maju! Gratulujemy również wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w rozgrywkach.

12 czerwca 2019r. odbył się pierwszy w świetlicy finał w karty do gry „Uno”. W finale wzięli udział dotychczasowi mistrzowie poszczególnych miesięcy: Julia Adamczak, Alex Głowacki, Diana Nikiforowa, Radek Kuczek oraz Hubert Gałka. Po trzech rundach zostali wyłonieni trzej zwycięzcy, którzy zawalczyli o nagrodę główną: tytuł Mistrza „Uno” w roku szkolnym 2018/2019. Zajęli oni kolejno pierwsze miejsce: Julia Adamczak, drugie miejsce Diana Nikiforowa oraz trzecie miejsce Radek Kuczek. Każdy z naszych mistrzów otrzymał nagrodę. Ponadto została przewidziana nagroda dla dzieci, które zdobyły najwięcej punktów biorąc udział prawie we wszystkich rozgrywkach. Wyróżnieni zostali: Adam Szuba, Borys Wdowiński oraz Wiktoria Gałka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Opracowanie: Patrycja Beregszaszi