Szkoła promująca zdrowie – konkursy

22 listopada w Szkole Podstawowej nr 11 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego „Zdrowym być – zdrowo żyć”.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 9 zielonogórskich szkół podstawowych.

Praca zespołowa wykonana przez Amelkę Nogajczyk, Martę Dmitriak oraz Dianę Zamula zajęła II miejsce. Gratulujemy!!!

W listopadzie dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział  w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. „Smacznie, Zdrowo, Narodowo” organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Gorzowie Wlkp. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych uczęszczających do klas I-V.

Prace konkursowe wykonały: Marija Suplinchak, Agata Wąż, Zuzanna Szafińska, Paulina Sokół, Julia Kieżun oraz Karolina Brodziuk.