menu

Wiosna

WIOSNA

W lutym wzięliśmy udział w międzyszkolnym konkursie przyrodniczym dla uczniów klas II pod hasłem „Las i jego skarby”, którego organizatorem była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze.

Uczniowie z klas II uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w części plastycznej tego konkursu wykonując prace ukazujące las   i jego skarby. Prace konkursowe wykonali: Marta Dmitriak, Amelka Nogajczyk, Bartek Kozioł, Mikołaj Cieniek, Ania Harabin, Marija Suplinchak oraz Krzysztof Kuczek.

W marcu wzięliśmy udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kartka Wielkanocna”, którego organizatorem była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7. Prace konkursowe wykonali: Marta Dmitriak, Amelia Nogajczyk, Karolina Brodziuk, Weronika Skierska, Luiza Buganik, Agata Wąż, Ania Harabin, Radek Kuczek,

Anastazia Nasalska, Natalia Grzegorzewska, Julia Adamczak, Wiktoria Gałka, Maja Gondek, Jakub Silicz, Wiktor Semeniuk, Wawrzyn Haupe, Zuzia Szafińska, Krzysztof Kuczek,  Jessika Czochra, Zuzia Poźniak oraz Patrycja Gościńska.

 

W grudniu wzięliśmy udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Lalka teatralna”, którego organizatorem był Zielonogórski Ośrodek Kultury. Wykonaliśmy pacynki do bajki „Kubuś Puchatek”.

W dniu Międzynarodowego Dnia Teatru, 27 marca, w Zielonogórskim Ośrodku Kultury odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia Teatru- Lalka Teatralna”. Na konkurs wpłynęły 332 prace z całej Polski: Wiskitków, Lublina, Żar, Białogardu, Kołobrzegu, Pelplina, Nowego Brzeska, Borka Starego, Czernic Borowych, Świdnika, Serocka, Poznania, Krakowa, Brzegu, Żar, Bydgoszczy, Rudy Śląskiej, Elbląga, Ujazdu, Iwierzyc, Rzeszowa, Stalowej Woli, Krzywaczki, Kołobrzegu, Żagania, Poznania, Serocka, Izabelina, Niemodlina i Zielonej Góry.

Na wystawie pokonkursowej zostały zaprezentowane 182 prace, w tym nasza praca zespołowa, za którą  otrzymaliśmy wyróżnienie.

Nagrodę odebrały Michalina i Weronika Skierskie.

 

W marcu wzięliśmy udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wielkanocna Kartka”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 22.

Prace konkursowe wykonali: Marta Dmitriak, Weronika i Michalina Skierska, Agata Wąż, Ania Harabin, Radek Kuczek, Wawrzyn Haupe, Zuzia Szafińska, Paulina Sokół, Bartosz Brodziuk, Jaśmina Susłowicz, Marysia Sapa, Amelka Macudzińska, Lila Białas, Emilka Gurynowicz, Szymon Cichoszewski, Natalka Bogacz oraz Helenka Załucka.\