Wiosna

Na początku marca przystąpiliśmy do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego ph: „Magia teatru: maski i lalki”.
W tym roku zadanie polegało na wykonaniu lalki
do bajki pt. „Królewna Śnieżka”.

W marcu wzięliśmy również udział w Międzynarodowym Dziecięcym Konkursie Plastycznym Jiangsu pod hasłem „Obraz dwóch miast”.
Nasze zadanie polegało na namalowaniu swojego domu.
Organizatorem konkursu był rząd chińskiej prowincji Jiangsu.

Prace konkursowe wykonali: Lilianna Brandt, Lena Karnafel,
Kornelia Pruchniak,
Zuzanna Rydwelska oraz Sandra Borek.

Na konkurs wpłynęło 150 prac.
W pierwszym etapie konkursu wybrano 10 prac,
które wysłane zostaną do Chin.
Wśród tych dziesięciu znalazły się dwie prace z naszej szkoły.
Są to prace wykonane przez Lilkę oraz Zuzię. Gratulujemy!!!

Pokonkursowa wystawa prac.

Zajęcia muzyczne w świetlicy szkolnej.

Po koleżeńsku i bezpiecznie bawimy się w krainie kolorowych dzieci

25 kwietnia 2017r. W Szkole Podstawowej nr 11 odbyła się

12 edycja Międzyszkolnego Konkursu Świetlic:

„Po koleżeńsku i bezpiecznie bawimy się w krainie kolorowych dzieci”.
Naszą szkołę reprezentowali: Lilianna i Zuzanna Rydwelskie

Filip Muszyński oraz Filip Bogacz.

Nasi reprezentanci „walczyli” bardzo dzielnie i ostatecznie zajęli IV miejsce.

Międzyszkolny Konkurs świetlic pod hasłem  „W krainie baśni i bajek”

Już po raz trzeci Szkoła Podstawowa nr 21 zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Świetlic pod hasłem „W krainie Baśni i bajek”. Tegoroczna edycja poświęcona była baśniom autorstwa Charlesa Perrault. Do wspólnej zabawy zostały zaproszone reprezentacje świetlic szkolnych ze wszystkich szkół podstawowych z terenu Zielonej Góry.                       Zaproszenie przyjęły zespoły ze świetlic szkolnych z: SP 7, SP 8, SP 11, SP 15, SP 17, SP 22 oraz SP Zawada.

Naszą świetlicę reprezentowły: Lena Karnafel, Paulinka Budziak oraz Antosia Mierkiewicz.

Każda drużyna zmagała się z takimi samymi zadaniami. Należało wykazać się jak największą znajomością wybranych baśni Charlesa Perrault. Były pytania i odpowiedzi, krzyżówka, skojarzenia, puzzle oraz kolejność wydarzeń baśni. Wśród konkurencji sportowych, poza sprawnością, należało mieć również odrobinę szczęścia i bardzo celne oko.

„Magia Teatru – Lalka Teatralna”

27 kwietnia 2017 r. w Hydro(za)gadce odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia Teatru – Lalka Teatralna”. Na konkurs wpłynęły 404 prace   z całej Polski: Nowego Sącza, Modlnicy, Łodzi, Wrześni, Żar, Niemodlina, Wiercan, Lubska, Lublina, Stalowej Woli, Bielska Podlaskiego, Łodzi, Biłgoraju, Kwidzyna, Dobczyc, Gryfina, Krzywaczki, Nieporętu, Sarnowa, Bydgoszczy, Kołobrzegu, Bytomia, Nowej Góry, Lublina, Serocka, Brzegu, Rybnika, Gronowa, Rudy Śląskiej, Żagania i Zielonej Góry. Na wystawie pokonkursowej w Hydrogalerii zostało zaprezentowanych 168 prac indywidualnych i 2 prace zbiorowe.

Nasza praca została nagrodzona przez Komisję Konkursową

i zaprezentowana na wystawie pokonkursowej.