Zima

Pod koniec listopada wzięliśmy udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kartka świąteczna z Aniołkiem”. Organizatorem tego konkursu była Szkoła Podstawowa nr 8 na Jędrzychowie.

Prace konkursowe wykonały: Aleksandra Kaczmar, Antonina Mierkiewicz, Beata Drzymała,

Natalka Grzegorzewska, Agata Wąż.

11 grudnia w Szkole Podstawowej nr 8 na Jędrzychowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego „Świąteczna Kartka z Aniołkiem”.

III miejsce w konkursie zajęła Antonina Mierkiewicz, która nagrodę i pamiątkowy dyplom

odebrała z rąk dyrektora SP 8 – Pani Elżbiety Iwaniec.

Pod koniec listopada wzięliśmy też udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”. Organizatorem tego konkursu była Szkoła Podstawowa nr 18.

Prace konkursowe wykonały: Maja Gondek, Zuzanna Giejbo, Beata Drzymała oraz Julia Kiełbasińska.

12 grudnia w Szkole Podstawowej nr 18 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie tego konkursu.

Nasze dwie koleżanki – Zuzanna Giejbo oraz Beata Drzymała zostały laureatkami i otrzymały nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy!!!